• Slider Banner

  Jaunųjų Geografų Mokykla (JGM) vienija moksleivius, mėgstančius geografiją, keliauti, pažinti - linksmų, smalsių bendraminčių būryje

  Read more
 • Slider Banner

  Kelionė į Turkmeniją 1988 metais. "Aukščiausiai" stovi įkūrėjas doc. Rimantas Krupickas.

  Read more
 • Slider Banner

  VU profesorius Egidijus Rimkus aiškina meteorologinių stebėjimų užduotį.

  Read more

JGM-35 visų kartų JGM vasaros sesija (atnaujinimas)

JGM-35 visų kartų JGM vasaros sesija

Liepos 8 - 10 dienomis (penktadienį-sekmadienį) visa JGM renkasi į 35-ąją vasaros sesiją.

Vieta - ta pati kaip ir 1988-ųjų - antroji JGM istorijoje vasaros sesijos - Meironyse, prie Asalnų ežero.

Stovyklos koordinatės:
630801, 6136418 (LKS)
55.345635, 26.062276 (WGS)
Vieta: https://beta.maps.lt/short/23217f8d

 

Raktažodžiai

JGM jubiliejinė - 35-oji - visų kartų JGM vasaros sesija

Kvietimas į JGM jubiliejinę - 35-ąją - visų kartų JGM vasaros sesiją

1987-ųjų vasarą įvyko pirmoji JGM vasaros sesija. Šiais metais, praėjus 35-iems metams, vyks jubiliejinė, visų kartų, visų laidų, vasaros sesija - Aukštaitijos nac. parke, liepos 8-10 dienomis (savaitgalis).

Kviečiame į ją visus - JGM alumnus, buvusias mamas, vadovus, dėstytojus ir visus kitus, vienaip ar kitaip dalyvavusius JGM veikloje per visus šiuos metus.

Programa

2022 JGM pavasario sesijai praėjus

Trys  paros su Jaunųjų Geografų Mokykla pamario krašte, Rusnėje. Tyrinėjom, mokėmės, žaidėm proto mūšį, bulvę su "skiepais" (tik pora kartų gavau į nosį ir tik kartą bėgo kraujas), senovės Lietuvininų žaidimus. Susitikom nuostabių žmonių, žiedavom paukščius, sekėm žvėrių pėdom, stebėjom iš odos besineriančią gyvatę. Mus aplankė LT Kariuomenės baikerių klubas Perkūnas, mes aplankėm daugybę įsimintinų vietų. Kas dieną nueidavom 20+ km, + Laurencija. Dar dainavom žygeivių dainas ir net įveikėm sutartinę 3 lygio!

Pavasario sesijos vadovas Gintautas Čečys

Raktažodžiai

JGM kviečia aštuntokus!

JGM kviečia aštuntokus

Jaunųjų geografų mokykla (JGM) kviečia smalsius, žingeidžius, moksleivius, trokštančius giliau ir visapusiškiau pažinti supančią aplinką, tyrinėti, keliauti, pamatyti unikaliausias Lietuvos (ir ne tik!) vietas, o taip pat linksmai ir išradingai leisti laiką bendraminčių būryje!

Kvietimas į JGM 2022 Pavasario sesiją

2022 JGM pavasario sesija vyks balandžio 19-22 dienomis Nemuno deltos regioniniame parke. Jos metu stebėsime ir tirsime pavasarišką, nuostabų kraštovaizdį, lankysime daug įdomių vietų, įskaitant Ventės Rago žiedavimo stotį, Mingės kaimą, Krokų lanką ir daug kitų. O be to, vakarosim, susitiksim su įdomiais žmonėmis, ir būtinai šoksim „Laurenciją“, „Karalių Abrahamą“...

JGM 2022 žiemos sesija

Baigėsi JGM 2022 Žiemos sesija. Ji vyko vasario 14 -18 dienomis Vilniuje. Dalyvavo virš 20 vaikų,  dauguma buvo naujokai pirmakursiai. Teorines paskaitas VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Geomokslų institute (buv. VU gamtos mokslų fak.) keitė praktiniai užsiėmimai lauke ir kitose įstaigose. Pandemija reguliavo programą, dėl jos „Laurencijos“ nešokome - bet „Karalius Abrahamas“ už rankų laikytis nereikalauja :)

Subscribe to