JGM metraštis

JGM pradėjo skaičiuoti 35-tuosius savo veiklos metus. Ta proga, kuriame JGM metraštį - aprašome dalyvius, įvykius, tradicijas. Tuo pačiu tai gera proga atnaujinti senas pažintis, o galbūt ir atrasti pasimetusius bendrakursių (klasiokų) kontaktus.

Šiuo metu JGM metraštis nėra viešas. Jį gali skaityti ir kurti tik JGM dalyviai (moksleiviai, vadovai, dėstytojai ir kt.), turintys prisijungimo duomenis (vartotojo vardą ir slaptažodį) - juos gausite užpildę anketą arba parašę žinutę į info@jgm.lt: kada įstojote ar pradėjote dalyvauti ir kada baigėte, kokiose sesijoje ar ekspedicijose dalyvavote, kas buvo jūsų bendrakursiai (vardai, pavardės, o gal net epašto adresas). Jei neprisimenate tiksliai - tiks ir apytiksliai. Net ir mažiausia detalė yra svarbi, kad ir labai trumpai.

Metraščio turinys nebus prieinamas paieškos mašinoms (Google ir kt.).

Metraštis yra kuriamas naudojantis WikiMedia - tai programinė įranga, kurią, tarp kitų, naudoja wikipedia.org. Ji yra patogi tuo, kad naudojant itin paprastą "gramatiką" galima lengvai ir greitai kurti internetinius puslapius, sujungtus į vientisą sistemą. O be to, šiuos puslapius gali kurti ne vienas žmogus.

Jei wiki puslapių kūrimas ne tau - tiesiog siųsk (geriau suformatuotą) tekstą, nuotraukas, video tiesiai į info@jgm.lt (per Drobpox, https://wetransfer.com ir t.t.).

JGM metraštis čia.