KVIEČIA JAUNŲJŲ GEOGRAFŲ MOKYKLA!

You are currently viewing KVIEČIA JAUNŲJŲ GEOGRAFŲ MOKYKLA!

Nuotraukoje – JGM pirmakursiai hidrologinėje  praktikoje prie Dringykščios upelio.. 2022 vasaros stovykloje netoli Meironių, Aukštaitijos bac. parkas.  Pimas – doc. Gintautas Stankūnavičius (VU).

 

Kviečiame devintos (pirmos gimnazijos) klasės smalsius, kūrybingus mokinius, besidominčius geografija, norinčius įvairiapusiškai išplėsti savo akiratį, keliauti ir pažinti savo gimtąjį kraštą, Lietuvą ir pasaulį, o taip pat susirasti bendraminčių ir draugų.

Apie Jaunųjų Geografų Mokyklą – JGM – pasikaitykite čia pat.

Iki 2023 m. sausio 31 dienos užpildykite registracijos anketą, kurioje be savo kontaktinių duomenų, įkelkite trumpą (iki 200 žodžių) motyvacinį laišką – labai paprastai ir trumpai, savais žodžiais, paaiškinkite jūsų sąsajas – esamas ar norimas – su geografija, gamta ir jos pažinimu, kelionėmis ir t.t., kas jau patinka, ką norėtumėte išmokti, sužinoti, patirti – daugiau nei įmanoma esamoje aplinkoje (mokykloje, namuose ir t.t). Be to, paprašykite savo geografijos mokytojo(s) trumpos rekomendacijos (kurią mokytojai siunčia e-paštu info@jgm.lt) – tai nėra būtina, bet tai palengvintų tavo patekimą į JGM.

Pildyk anketą: https://goo.gl/forms/GvcLUXVRIYOxe9b63 ir junkis!

Naujai įstoję bus kviečiami į JGM žiemos sesiją vasario viduryje, per šios žiemos mokinių atostogas.

Daugiau apie informacijos gausite parašę įinfo@jgm.lt.

Iki susitikimo!

 

Įrašo data: Pen, 2022-12-16 15:06