Kviečiame į JGM

Jaunųjų geografų mokykla (JGM) kviečia smalsius, žingeidžius, moksleivius, trokštančius tyrinėti, keliauti, pamatyti unikaliausias Lietuvos (ir ne tik!) vietas, o taip pat linksmai ir išradingai leisti laiką bendraminčių būryje!

Į JGM kviečiame su kartus per metus. Pirminio kvietimo metu kviečiame atvykti baigusius aštuntą klasę į birželio pabaigoje – liepos pradžioje vykstančią vasaros sesiją-stovyklą pasisvečiuoti, susipažinti su JGM. Pagrindinis kvietimas skirtas 9-oje/ 1 gimnazijos klasėje besimokantiems mokiniams – tiek jau susipažinusiems su JGM vasarą, tiek ir visiškiems naujokams. Priimti į JGM šio kvietimo metu, jie atvyksta vasario mėnesį į Vilnių dalyvauti žiemos sesijoje pirmame JGM kurse.

Domina? Tada,

1. nueik į www.jgm.lt ir pasikaityk daugiau kas yra JGM ir kuo ji skiriasi nuo įprastos mokyklos;

2. įtikink artimuosius, kad tau būtina dalyvauti. Jiems informacijos irgi yra JGM svetainėje;

3. Gegužės-birželio ir lapkričio-gruodžio mėnesiais aplankyk šią svetainę, arba sek mus https://www.facebook.com/jaunieji.geografai ar https://www.instagram.com/jgm_ltu/ arba informuok savo geografijos mokytoją, kad norėtum dalyvauti JGM – ji(s) ir tavo mokykla gauna kvietimus. Atsiradus kvietimui – pildyk anketą!

4. Jei nekantrauji ir nenori laukti – rašyk info@jgm!

Daugiau informacijos gausi parašęs į info@jgm.lt!