Jaunųjų geografų mokyklą (JGM) kviečia smalsius, norinčius giliau ir visapusiškiau pažinti supančią aplinką, trokštančius tyrinėti, keliauti, pamatyti unikaliausias Lietuvos (ir ne tik!) vietas, linksmai ir išradingai leisti laiką bendraminčių būryje!

Jei šiais metais baigi ar jau baigei 8 klasę, sudalyvauk JGM vasaros stovykloje ir susipažink su JGM. Jei patiks - 2022 metų žiemos sesijos metu (vasario mėn.) tapsi tikruoju jaunųjų geografų mokyklos pirmakursiu.

Skamba patraukliai? Tada,

1. panaršyk daugiau šią svetainę ir pasidomėk daugiau apie JGM;

2. įtikink artimuosius. Jiems JGM svetainėje yra atskiras informacinis puslapis;

3. užpildyk anketą iki birželio 30 dienos, po to lauk laiško anketoje nurodytu adresu.

 

JGM vasaros stovykla numatoma liepos viduryje Kurtuvėnų regioniniame parke. Tikslią informaciją gausi e-laišku.

GM yra neformalaus ugdymo mokykla, įkurta 1986 m. šviesios atminties geografo, keliautojo dr. Rimanto Krupicko, taigi, sėkmingai gyvuoja jau 35 metus.

JGM moksleiviai studijuoja trejus metus – vasaros, rudens ir pavasario stovyklose-ekspedicijose, kurios vyksta mokinių atostogų metu.

JGM mokiniams užsiėmimus veda įvairių geografijos sričių mokslininkais ir specialistai, Vilniaus universiteto dėstytojais, žymūs keliautojai, geografijos mokytojai, studentai, studijuojantys geografiją. JGM vadovai patyrę keliautojai, baigę geografijos ir giminiškų mokslo sričių studijas, dauguma JGM alumnai, dirba savanorystės pagrindais.

JGM veiklą vykdo Lietuvos geografų draugija (LGD) kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru (LMNSC) ir Vilniaus universiteto Geomokslų institutu.

 

Daugiau informacijos gausi parašęs į info@jgm.lt!